עולם ההילינג

הילינג לריפוי עצמי

מחשבותינו יוצרות את המציאות, שנאמר "אם אתה חושב שאתה יכול, אתה צודק, ואם אתה חושב שאתה לא יכול, אתה צודק".
בואו להיות ההילרים של עצמכם.

למה חשוב הילינג ולמה עכשיו? מה הוא הילינג?

היליניג הוא אנרגיית ריפוי אוניברסלית שמתעלת את עצמה אלינו ודרכנו.
הכרת האנרגיה הזאת, מאפשרת לנו להפעיל אותה בעוצמה מוגברת. המטרה היא לעגן אותה בתוכנו ולחוות באמצעותה צמיחה רגשית ורוחנית, שליטה טובה יותר על האירועים בחיינו, הענקת ביטחון והשפעה…

אני משלבת כמעט בכל מפגש טיפול בהילינג וגם מלמדת את לקוחותיי איך להשתמש באנרגיה הזמינה והמופלאה הזו.

השילוב של ההילינג בטיפול/אימון מאגד בתוכו תורות רבות של אנרגיית ההילינג שאותן למדתי ופיתחתי במהלך השנים. ישנן גרסאות מרובות אך הבסיס של כל התורות הוא אחד ולכן במקום לייצר אינספור מתודות שונות, עמלתי, אספתי ומיקדתי את התורות השונות לכדי שיטב מעשית-איכותית אחת שמעניקה הכול מהכול.
יש לכל אחד מאיתנו את היכולת להיות המרפא של חייו.

שילוב של הילינג בטיפול/אימון מייצד ומעודד

  • העלאת הבטחון העצמי
  • התמודדות טובה יותר עם המציאות המשתנה
  • יכולת לקבל החלטות ממקום מאוזן יותר
  • התנהלות בשבילי החיים בעזרת אנרגיה חיונית וחיובית ולשדר אנרגיות חיוביות לסביבתנו הקרובה והרחוקה

כל אחד ואחת מאיתנו הוא הילר. לכולנו יש את היכולות.
כדאי מאד לפתח יכולות אלה ולעשות בהן שימוש לטובתנו ולטובת הכלל.

הילינג : להיות או לחדול

הילינג. מילה מעניינת…מין צליל מתגלגל קצת כמו פעמון לינג לינג. הקונוטציה שמעוררת המילה הילינג מיד מתייחסת לרוחניקיות, רצוי לבושה בגלאביה לבנה, כאשר צלילי אוםםם וארשת חולמנית מלווים בהדרת כבוד את הסצנה. האומנם?

הילינג בשנים האחרונות הפך למושג רווח שכולל בתוכו ורסיות עתיקות וחדשות שכולן מדברות על סוג של ריפוי, איזון.

בחברה השיבטית ההילר היה הרופא והמרפא שאיתו היו מתייעצים במגוון נושאי גוף ונפש. בחלק מהחברות השבטיות ההילר היה גם איש הקשר בין המימדים השונים. כאשר רצוי היה מידע שאינו זמין כגון: האם לצאת לקרב? האם לצאת לציד?…היה נהוג להתייעץ עם ההילר ולהיעזר בהמלצותיו הנבואיות.

טוב…מאז עברו הרבה מים בנהר ונשאלת השאלה (לפעמים בצדק…) אז מה זה הילינג בימינו? איך זה שכל אדם שני הוא "מומחה" הילינג?

הרי יש לנו חזאים שחוזים מזג אויר ויש לנו יועצים אסטרטגיים שבונים לנו אסטרטגיה לכל עניין אפשרי בחיים, אנחנו כבר לא צריכים לצוד, אולי מקסימום את עיני הקופאית בסופר כדי שתזרז את הקונה לחתום על ספח האשראי ולפנות את מקומו. או לחילופין לצוד את עיני הגברת המצודדת מעברו השני של הבר…עושה רושם שאנו מרחיבים ומגדילים את טווחי השליטה בחיינו, יש ברשותנו טכנולוגיות מפותחות, יידע ומידע רבים, אז הכל בסדר. האומנם?

נכון שמאז חברותנו בחברה השבטית התפתחנו מאוד, וגם המודעות שלנו התרחבה ותודעתנו גדלה, אבל…וזה אבל גדול, התפתחה והתרחבה גם תודעת הנפרדות ואיתה מפלסי הפחד והבדידות. כל ה"שפע" שמתקיים סביבנו יוצר אשליה של בטחון, אשליה שמתפוצצת בפנינו כמו בועת סבון בכל פעם מחדש. החברה המודרנית מייצרת תופעות גוברות והולכות של חרדה, דיכאון, ייאוש, חולשה נפשית וריגשית ובידוד חברתי. אנו נעים בקביעות על שני מסלולים מנוגדים של רצון לשלוט וחוסר שליטה, בקיצור קוראים לזה חוסר איזון.

הילינג זה איזון. הילינג זה האיזון שכאשר אנו מבינים אותו ומתרגלים אותו, אנו מגדילים ומרחיבים את תחושת השליטה בחיינו וחשוב מכך, לומדים לשחרר את מה שאינו בשליטתנו ולפנות אותו מתוכנו. חישבו רגע איך הייתם מרגישים אילו הייתם מפנים ומשחררים מחשבות, אמירות, התנהגויות שלא תומכות בכם, שלא בשליטתכם…נו? איך ההרגשה?

המציאות משתנה, נקודה. איך שומרים על איזון במציאות משתנה? הילינג.

הילינג מעשי, פשוט, קל, זמין, כזה שמזכיר לנו באמת, אבל באמת, מי אנחנו, כמה עוצמות יש בנו, כמה השפעה טובה יש לנו על עצמנו ועל הסביבה כשאנו מאוזנים.

הילינג מעשי המחבר אותנו לאמת פנימית עמוקה שאנחנו חלק ממשהו גדול ושלם. הילינג מחבר אותנו לזכות הטבעית לחיות ולפעול באיזון, בהשראה, בבטחון!

התחל שיחה
1
ריקי ניר - אימון וטיפול הוליסטי
היי, איך אפשר לעזור?